چگونه خودرو را در برابر سرقت ایمن کنیم؟
چگونه خودرو را در برابر سرقت ایمن کنیم؟
مارس 10, 2021
روش هایی برای کاهش مصرف سوخت خودرو
آگوست 5, 2021
اجاره خودرو

اجاره خودرو شرکت مسیر پیمای ایرانیان

مزدا مطمئن ترین خودروساز – اجاره خودرو شرکت مسیر پیمای ایرانیان

شرکت مزدا امسال موفق شده با کنار زدن همه رقبای قدرتمند و معروف خود، از دیدگاه مجله Consumer Reports به عنوان مطمئن ترین خودروساز  دنیا انتخاب شود.
هر سال، مجله Consumer Reports از خوانندگان خود در مورد مشکلاتی که طی ۱۲ ماه اخیر با خودروهای خود داشته اند نظرسنجی می کند. برای سال ۲۰۲۰، این مجله تقریبا در مورد ۳۲۹ هزار دستگاه خودروی ساخته شده بین سال های ۲۰۰۰ تا ۲۰۲۰ بازخورد دریافت کرده است. آن ها سپس ۱۷ مشکل اصلی را که از برخی مشکلات کوچک مانند سروصدای ترمز تا مشکلات بزرگ تر مانند تعمیرات گیربکس خارج از گارانتی بررسی کرده و میزان جدیت هر مشکل را مشخص کردند. در این میان شرکت مزدا به عنوان مطمئن ترین خودروساز در جایگاه بالایی قرار گرفته است

ما توصیه می کنیم برای رنت کار و اجاره خودرو با قیمت مناسب با شرکت مسیرپیمای ایرانیان تماس بگیرید

بالاترین رتبه به شرکت مزدا تعلق گرفت که به عنوام عنوان مطمئن ترین خودروساز سال انتخاب گردید و مجله Consumer Reports می گوید این شرکت ژاپنی مدل های خود را بسیار محافظه کارانه بازطراحی می کند و از پیشرانه ها و سیستم های اطلاعات سرگرمی ریسکی روی محصولات خود استفاده نمی نماید. این مجله همچنین اضافه کرده که مدل های مزدا همچنین روی پلت فرم های مشترک ساخته شده اند و بسیاری از قطعات آن ها یکسان هستند.رتبه دوم و سوم به ترتیب به دو شرکت ژاپنی تویوتا و لکسوس رسیده است. همه مدل های تویوتا از نظر قابلیت اطمینان نمره معمولی یا خوب را گرفته اند، البته تویوتا راوفور اندکی عملکرد متوسط تر داشته که به علت برخی مشکلات کوچک گیربکس آن بوده است. نمره کلی لکسوس بیشتر به علت عملکرد ضعیف سدان LS پایین آمده و دیگر مدل های این شرکت نمره عالی دریافت کرده اند.

انتخاب مزدا به عنوان مطمئن ترین خودروساز سال ۲۰۲۰

در رتبه چهارم  در رقابیت مطمئن ترین خودرو ساز سال شرکت آمریکایی بیوک قرار گرفته که در مقایسه با سال پیش پیشرفتی ۱۴ پله ای داشته است. رتبه پنجم نیز متعلق به هوندا است که هفت پله در مقایسه با پارسال بالاتر آمده و یکی از دلایل این که هوندا نتوانسته رتبه بهتری به دست بیاورد عملکرد نه چندان خودرو مدل پاسپورت به علت برخی مشکلات سیستم انتقال قدرت و اطلاعات سرگرمی می باشد.
هیوندای کره نیز در رتبه ششم قرار گرفته و بعد از آن شرکت های رم، سوبارو و دوج رتبه های هفتم، هشتم و نهم را به خود اختصاص داده اند.

اگر از خواندن این مطلب لذت بردید لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، شرکت مسیر پیمای ایرانیان معتبرترین شرکت اجاره اتومبیل در ایران.

شرکت مسیرپیمای ایرانیان معتبرترین شرکت اجاره خودرو در ایران با مناسب ترین قیمت برای علاقه مندان به اجاره خوردو

انتخاب مزدا به عنوان مطمئن ترین خودروساز سال ۲۰۲۰

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *