روش هایی برای کاهش مصرف سوخت خودرو
آگوست 5, 2021
علائم سوختن واشر سر سیلندر
علائم سوختن واشر سر سیلندر
آگوست 8, 2021
اجاره خودرو

اجاره خودرو شرکت مسیر پیمای ایرانیان

 

تاریخچه خودروهای شاسی بلند_اجاره خودرو  شرکت مسیر پیمای ایرانیان

همه خودرو سازان از فولکس واگن گرفته تا لامبورگینی ,از ب ام و تا رولز رویس واز شورولت تا کادیلاک در حال تمرکز روی تولید حداکثری شاسی بلند ها هستند.اما در مورد تاریخچه خودرو های شاسی بلند چه می دانیم؟

در ابتداخودرو های شاسی بلند به عنوان محصولاتی با بازار محدود وطرفداران کم ظاهر شدند.امابا گذشت زمان ,تصویر ذهنی این خودرو ها تغییر کرد.محصولات مرتبط به مزرعه وخارج از جاده به خودرو های خانوادگی ولوکس بدل شدند.

تاریخچه خودروهای شاسی بلند

تاریخچه خودروهای شاسی بلند

خودرو های شاسی بلند سنتی با بدنه ای جعبه ای و قلدر هستند. جیپ ,فورد برانکو وشورولت بلیزر,هرچند که به صورت جعبه ای وبا خط کش طراحی شده اند اما فرم ساده ی آنها باعث ایجاد تناسباتی عالی شده اند.

تاریخچه خودروهای شاسی بلند

تاریخچه خودروهای شاسی بلند

برای رنت کار واجاره خورو با شرکت مسیر پیمای ایرانیان تماس بگیرید.

در تاریخچه خودرو های شاسی بلند می بینیم که شاسی بلند های ژاپنی کوچک همچون نسل اول تویوتا راو4 وایسوزو Vehi CROSS بعد از گذشت سال ها به خاطر طراحی جالب خود شناخته شدند. آنها اکنون هم حس نوستالژیک جالبی دارند .

به عصر حاضر می رسیم.کراس اوور و شاسی بلند هایی با ظاهر مدرن وحتی کوپه مانند را می بینیم.این خودرو ها بیشتر مناسب کسانی می باشد که علاقه ای به آفرود نداشته و بیشتر به دنبال زیبایی و حمل خانواده هستند.باوجود خطوط سقف خمیده ,شکی نیست که طراحان سلیقه مشتریان را به خوبی شناخته اند.آنها محصولات زیبایی همچون آئودی Q8 ,ب ام و X6 وفولکس واگن اطلس کراس اسپورت را تولید کرده اند.

تاریخچه خودروهای شاسی بلند

تاریخچه خودروهای شاسی بلند

در طراحی آئودی Q8 یک کابین غول پیکر ,چراغ های بیرونی پیشرفته ,چرخ های فوق العاده بزرگ و در عین حال ظریف در جلو و همچنین گلگیر های بیرون زده از بدنه ,بسیار محافظه کارانه به نظر می رسد.

شرکت رنت کار مسیر پیمای ایرانیان

ب ام و X6 یک کراس اوور سایز متوسط لوکس است که طراحی جذاب و جلوتر از زمان دارد.

 

ما پیشنهاد میکنیم برای رنت کار واجاره خودرو با شرکت مسیر پیمای ایرانیان تماس بگیرید.

1 دیدگاه

  1. […] بر بازار خودرو جهان تسلط دارند. سدان‌ها نسبت به‌شاسی‌بلندهای‌ هم‌رده خود ارزان‌تر هستند. امکانات رفاهی و قوای […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *