کراس‌اوور جدید هاوال
کراس‌اوور جدید هاوال
سپتامبر 14, 2021
خودرو های مدرن در تصادفات
خودرو های مدرن در تصادفات
سپتامبر 16, 2021
نیسان GT-R مدل ۲۰۲۲

نیسان GT-R مدل ۲۰۲۲

اجاره خودرو شرکت مسیر پیمای ایرانیان

نیسان GT-R مدل ۲۰۲۲ _ اجاره خودرو شرکت مسیر پیمای ایرانیان

نسخه به روز رسانی شده ی نیسان GT-R مدل ۲۰۲۲ در بازار ژاپن معرفی شده است. یکی از مهم‌ترین خبرها در این به‌روزرسانی، ارائهٔ دو نسخهٔ تولید محدود جدید به نام‌های GT-R پریمیوم ادیشن T-Spec و GT-R ترک ادیشن T-Spec برای بازار ژاپن است. از هرکدام از این نسخه‌های ویژه فقط صد دستگاه تولید خواهد شد.

نیسان GT-R مدل ۲۰۲۲

نیسان GT-R مدل ۲۰۲۲

نسخهٔ پریمیوم ادیشن قیمت آن در ژاپن از ۱۵.۹ میلیون ین معادل ۱۴۴,۶۰۰ دلار آغاز می‌شود.این خودرو در ظاهر با رینگ‌های عریض‌تر برنزی رنگ قابل‌شناسایی خواهد بود. این نسخه همچنین از طراحی داخلی منحصربه‌فرد و تنظیم ویژهٔ تعلیق هم بهره می‌برد.

جهت رنت کار و اجاره خودرو های لوکس خارجی و ایرانی با شرکت مسیر پیمای ایرانیان تماس بگیرید

نسخهٔ ترک ادیشن به سقف و درب صندوق جدیدی از فیبر کربن برای کاهش وزن به همراه بسیاری از قطعات نیسمو مجهز شده است.این نسخه با قیمت ۱۷.۹ میلیون ین معادل ۱۶۲,۶۰۰ دلار، گران‌ترین عضو خانوادهٔ GT-R مدل ۲۰۲۲ محسوب می‌شود. این در حالی است که قیمت پایهٔ GT-R مدل ۲۰۲۲ در ژاپن از ۱۰.۸ میلیون ین معادل ۹۸,۵۰۰ دلار آغاز می‌شود. از این نسخه‌های ویژه که بگذریم،در GT-R معمولی هم به‌روزرسانی‌هایی صورت گرفته است. مثل تجهیز به ترمزهای کربن سرامیکی، اسپویلر عقب فیبر کربنی و کاور پیشرانهٔ اختصاصی. نیسان دو رنگ بیرونی جدید شامل یشمی و بنفش را هم برای آن ارائه کرده است.

نیسان همچنین نسخهٔ تولید محدود جدیدی بنام GT-R T-Spec را هم برای بازار ایالات‌متحده تدارک دیده است. این نسخه بالاتر از GT-R پریمیوم قرار می‌گیرد و با همان دو رنگ جدید یشمی و بنفش ارائه می‌شود. GT-R T-Spec از طریق گلگیرهای جلوی عریض‌تر، رینگ‌های ۲۰ اینچی طلایی‌رنگ، ترمزهای کربن سرامیکی، اسپویلر عقب فیبر کربنی، آینه‌های همرنگ بدنه، ورودی‌های هوای مشکی‌رنگ روی کاپوت و نشان‌های T-Spec از نسخه‌های دیگر قابل‌تشخیص خواهد بود.

نیسان GT-R مدل ۲۰۲۲

نیسان GT-R مدل ۲۰۲۲

شرکت مسیر پیمای ایرانیان جهت رنت کار و اجاره خودروهای لوکس خارجی و ایرانی

این نسخه در داخل هم از نشان‌های ویژه، تودوزی سبزرنگ، صندلی‌های چرمی و رو سقفی آلکانترا بهره می‌برد. زیر کاپوت همچنان همان پیشرانهٔ آشنای ۳.۸ لیتری V6 توئین توربو قرار گرفته است. که ۵۶۵ اسب بخار قدرت و ۶۳۳ نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند. این نیرو از طریق یک گیربکس شش سرعتهٔ دوکلاچه به هر چهارچرخ منتقل می‌شود. نسخهٔ GT-R T-Spec در تعداد بسیار محدودی از زمستان با قیمت ۱۳۸,۴۹۰ دلار در ایالات‌متحده عرضه خواهد شد. فروش GT-R مدل ۲۰۲۲ در ژاپن هم از نیمهٔ دوم اکتبر آغاز می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *