بررسی هیوندای بایون ۲۰۲۱
بررسی هیوندای بایون ۲۰۲۱
سپتامبر 20, 2021
مزایای هوندا CRV
مزایای هوندا CRV
سپتامبر 22, 2021
سدان لوکس و با اصالت

اجاره خودرو شرکت مسیر پیمای ایرانیان

سدان لوکس و با اصالت _ اجاره خودرو شرکت مسیر پیمای ایرانیان

سدان‌های سایزمتوسط سال‌هاست که در بازار خودرو جهان حضور دارند . ما شاهد ارائه نسل‌های جدیداین سدان ها هستیم. با هجوم گسترده شاسی‌بلندهای اسپرت ترکیبی در سال‌های اخیر، همچنان سدان‌های سایزمتوسط سهم بزرگی از بازار را در اختیار دارند. تنها نماینده فولکس‌واگن آلمان در این رقابت بزرگ، سدان جذابی به‌نام پاسات است.این خودرو حضور کمرنگی در کشورمان داشته است.

واردات و عرضه فولکس‌واگن پاسات توسط «ماموت‌خودرو» و به‌صورت کاملا محدود انجام شد . این خودرو با مدل 2018 در بازار کشورمان حضور دارد. ممنوعیت واردات، مانع از آن شد که پاسات در بازار ایران به‌اهداف برنامه‌ریزی‌شده خود دست پیدا کند. اکنون نمونه‌های معدودی از فولکس‌واگن پاسات در بازار ایران موجود و با قیمتی مافوق تصور خریدوفروش می‌شوند. در ادامه، نگاهی به سدان لوکس و با اصالت فولکس‌واگن پاسات خواهیم داشت .

سدان لوکس و با اصالت

سدان لوکس و با اصالت

کیفیت ساخت بالا، نخستین مورد از مزایای فولکس‌واگن پاسات است. که این خودرو را درمقابل رقبای کره‌ای و فرانسوی خود برتری داده است. کیفیت ساخت بالای فولکس‌واگن پاسات بیشتر از همیشه برای مشتریان و خریداران اهمیت دارد.چون در شرایط فعلی قیمت خودرو های وارداتی تا حد غیر قابل باوری افزایش یافته است.

برای اجاره خودرو های لوکس و مدرن خارجی و ایرانی , بهترین انتخاب ,شرکت مسیر پیمای ایرانیان می باشد

یکی از مزایای این خودرو، سواری نرم و راحت آن است . باید توجه داشت که سدان‌های سایز متوسط در ابتدا برای مصارف خانوادگی و رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرند. از این رو، تولید محصولی که فاصله بین دو محور قابل توجهی داشته باشد و سواری نرمی را ارائه دهد، در اولویت طراحی‌های فولکس‌واگن پاسات قرار داشته است. تنظیم صندلی‌های جلو پاسات به‌صورت برقی است . ماساژور صندلی‌ها نیز عامل مثبت دیگری است که موجب می‌شود پاسات را یک سدان نرم و راحت بدانیم.

فولکس‌واگن شهرت خود را با تولید خودروهای مردمی کسب کرده است.اما سال‌هاست که این شرکت از تولید خودروهایی نظیر بیتل فاصله گرفته است.این شرکت محصولاتی لوکس و نیمه‌لوکس را روانه بازار می‌کند.

فولکس‌واگن پاسات نیز یک سدان سایز متوسط نیمه‌لوکس است.که برخلاف انتظارات اولیه، به‌امکانات ایمنی و رفاهی خوبی مجهز شده است که این خودرو را در سطح محصولات مرسدس‌بنز ارتقا می‌دهد. برای مثال، پاسات به‌کیسه‌های هوای جانبی برای سرنشینان عقب مجهز است.مشاهده این آپشن در این کلاس چندان مرسوم نیست. سیستم تهویه پاسات نیز سه‌منطقه‌ای است.از اینرو به‌سرنشینان اجازه می‌دهد دمای هوای قسمت‌های مختلف خودرو را مطابق میل خود تنظیم کنند.

شرکت مسیر پیمای ایرانیان بهترین انتخاب جهت رنت کار و اجاره خودروهای لوکس خارجی و ایرانی

نمایشگرهای دیجیتالی پشت‌آمپر، سیستم صوتی به‌همراه نمایشگر و هشت بلندگو، دوربین 360 درجه و سیستم هشدار برخورد از عقب نیز دیگر تجهیزات این خودرو هستند.این تجهیزات سبب می‌شوند امکانات رفاهی و ایمنی رضایت‌بخش را یکی از مزایای فولکس‌واگن پاسات قلمداد کنیم.فولکس‌واگن پاسات فاقد سنسور نقاط کور است که این مساله، نقطه‌ضعفی برای پاسات درمقایسه با رقبا محسوب می‌شود.

شاید بتوان گفت مهم‌ترین مورد درباره واردات فولکس‌واگن پاسات عرضه محدود این خودرو به‌بازار است.این مساله تا حدودی بر روی رشد خدمات پس از فروش آن نیز تاثیر گذاشته است. واردات فولکس‌واگن پاسات به‌بازار کشورمان بسیار دیر صورت گرفت.درحالی ‌که رنو تالیسمان و کیا اپتیما این بازار را درفاصله سال‌های 2015 تا 2018 به‌تسلط خود در آورده بودند. عرضه محدود این خودرو سبب شد علاقه‌مندان به‌آن از خرید پاسات محروم شوند .به همین دلیل به‌سراغ سایر گزینه‌های موجود در بازار بروند.

سدان لوکس و با اصالت

سدان لوکس و با اصالت

واردات و عرضه خودروهای فولکس‌واگن به‌بازار ایران توسط شرکت ماموت‌خودرو صورت گرفت . در بازه زمانی کوتاهی، سه‌مدل خودرو پاسات، تیگوان و گلف توسط این شرکت به‌بازار عرضه شدند.

فولکس‌واگن پاسات خودرو لوکسی در بازار جهانی محسوب نمی‌شود.اما به دلیل قیمت بالاتر نسبت به رقبا در بازار ایران، هم‌اکنون از لحاظ قیمتی جزو خودروهای لوکس محسوب می‌شود .از اینرو با نرخی بالاتر از رقبای شناخته‌شده‌اش همچون رنو تالیسمان عرضه می‌شود.

جهت رنت کار و اجاره خودرو با شرکت مسیر پیمای ایرانیان تماس بگیرید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *