مزایای هوندا CRV
مزایای هوندا CRV
سپتامبر 22, 2021
سبک‌ترین سون تاریخ
سبک‌ترین سون تاریخ
سپتامبر 25, 2021
تولید نسل جدید R36

تولید نسل جدید R36

اجاره خودرو شرکت مسیر پیمای ایرانیان

تولید نسل جدید R36 _ اجاره خودرو شرکت مسیر پیمای ایرانیان

اوایل ماه جاری میلادی نیسان نسخه GT-R T-Spec را معرفی کرد. هنوز مشخص نیست که این خبر درست است یا خیر.اما برخی رسانه‌ها آن را اعلام کرده‌اند. احتمال تولید سوپرکار فعلی با قوای محرکه هیبریدی ملایم و حتی نسخه قوی‌تر فاینال ادیشن وجود دارد. البته که تولید نسل جدید R36 حرکت بعدی نیسان خواهد بود .

نیسان استرالیا با انتشار بیانیه‌ای خبری درباره GT-R 2022 گفت که تولید جانشین این خودرو در دستور کارش قرار دارد. مدیر این شرکت گفته بازنشستگی این خودرو در ماه نوامبر و به خاطر قوانین آلایندگی دست و پا گیراست.این موضوع به معنی پایان داستان GT-R در استرالیا نخواهد بود.

تولید نسل جدید R36

تولید نسل جدید R36

برای رنت کار و اجاره خودرو های خارجی و ایرانی شرکت مسیر پیمای ایرانیان اولین و بهترین خواهد بود

بیانیه نیسان استرالیا شاید باعث شود برخی افراد فکر کنند R35 فعلی برای هماهنگی با قوانین آلایندگی سخت‌گیرانه به‌روز خواهد شد. اما آدام پیترسون خاطرنشان ساخته GT-R 2022 به معنی پایان این فصل از گودزیلا خواهد بود. او همچنین درباره نسخه‌های سفارشی T-Spec و نیسمو SV صحبت کرده و گفته که این دو خودرو آخرین نمونه‌های نسل فعلی GT-R در بازار استرالیا خواهند بود.

اخبار منتشر شده به معنی تائید مستقیم تولید R36 نیستند. اما بهترین خبر تاکنون محسوب می‌شوند. اما چه زمانی نیسان اقدام به معرفی نسل جدید GT-R خواهد کرد؟ نسل بعدی GT-R چگونه خواهد بود؟ گفته شده این خودرو از نسخه به‌روز شده پلتفرم فعلی استفاده خواهد کرد. نیسان همین استراتژی را برای دیگر خودروی اسپورت خود یعنی Z جدید در نظر گرفته است.

قوای محرکه هیبریدی ملایمی که شاید در نسل جدید R36 بکار رود. همچنین گفته شده این خودرو از همان پیشرانه ۶ سیلندر ۳.۸ لیتری توئین توربو استفاده خواهد کرد. اما بهبودهایی در آن برای هماهنگی با قوانین آلایندگی صورت خواهد گرفت. احتمالاً چندین سال تا معرفی نسل جدید گودزیلا فاصله‌ داریم. زیرا حالت منطقی این است که ژاپنی‌ها اول نسخه مفهومی این خودرو را رونمایی کنند.

تولید نسل جدید R36

تولید نسل جدید R36

شرکت مسیر پیمای ایرانیان مطمئن ترین انتخاب برای اجاره خودرو های لوکس خارجی و ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *