بررسی ریویان R1T
بررسی ریویان R1T
اکتبر 3, 2021
عمر باتری خودروهای برقی
عمر باتری خودروهای برقی
اکتبر 6, 2021
ساینا از نوع S

ساینا از نوع S

اجاره خودرو شرکت مسیر پیمای ایرانیان

ساینا از نوع S _ اجاره خودرو شرکت مسیر پیمای ایرانیان

ساینا از نوع S فیس‌لیفت ارتقایافته‌ای از نسخه پایه این خودرو به‌حساب می‌آید.از امکانات این خودرو می توان به بازطراحی جلوپنجره، سپرها، ورودی هوای جلو، چراغ‌های عقب و الگوی درِ صندوق‌عقب نام برد.دیگر‌امکانات و تجهیزاتی همچون دی‌لایت (چراغ روشنایی روز)، چراغ بدرقه، سیستم تهویه نیمه‌اتوماتیک با نمایشگر دیجیتال می باشد. همچنین به فرمان دی‌کات، صفحه کیلومتر جدید، استاندارد محافظت از عابر پیاده، نشانگر تعویض دنده (GSI) و ترمز کمکی BA مجهز است.

از دیگر امکانات این خودرو می‌توان به شیشه‌ها و آینه‌های برقی، سنسور پارک عقب، دماسنج محیط، استاندارد ایزوفیکس صندلی‌ها، سیستم صوتی بلوتوث‌دار MP3 و USB با چهار باند، ترمزهای دیسکی جلو و کاسه‌ای عقب، رینگ فولادی، ترمز ABS، EBD، کامپیوتر سفر، دکمه صندوق‌پران روی ریموت‌کنترل، تنظیم ارتفاع نور چراغ‌های جلو و… اشاره کرد.

"<yoastmark

امتیازات بخش فنی

در بخش فنی ساینا از نوع S از قوای محرکه مشابه با نسخه پایه برخوردار می باشد. اما جای استفاده از دریچه‌گاز مکانیکی، از نمونه الکتریکی استفاده شده و بالانسر شفت موتور هم ارتقا پیدا کرده است. همچنین بازدهی پیشرانه ساینا S مشابه نسخه پایه است. اما تا حد قابل توجهی لرزش پیشرانه در نمونه فیس‌لیفت کاهش یافته است.

این پیشرانه در ساینا S به‌صورت پایه با استاندارد آلایندگی یورو ۵ مطابقت دارد.جزو پیشرانه‌های کم‌استهلاک و کم‌مصرف در بازار ایران شناخته می‌شود .همچنین سابقه حریق یا خرابی‌های وقت و بی‌وقت واشرسرسیلندر را ندارد.

شرکت مسیر پیمای ایرانیان اولین و بهترین انتخاب جهت رنت کار و اجاره خودرو می باشد

از دیگر تفاوت‌های فنی ساینا S با نسخه پایه، ساختار برق و الکترونیک این خودرو است. که در نمونه فیس‌لیفت از سامانه BCM و مدیریت یکپارچه بهره می‌برد. این سامانه سبب می‌شود ساینا S در بخش الکتریکی قوی‌تر از نسخه‌های قبلی باشد.همچنین دوام و کارایی بهتری را از خود به‌نمایش بگذارد.این ساختار یکپارچه در ساینای فیس‌لیفت سبب شده است درصورت تمایل امکان نصب اصولی کروزکنترل فراهم باشد.

از دیگر تغییرات فنی برای ساینا S، ارتقای عایق‌بندی کابین و بخش محفظه پیشرانه این خودرو است. با این اتفاق  نفوذ صدا به‌کابین ساینا از نوع S کمتر از نسخه پایه شده است. در بخش ساختار سازه ساینا S هم استحکام بخش‌های عقب و جلو این خودرو تا حدی بیش‌تر شده است.

با شرکت مسیر پیمای ایرانیان سفری ایمن را تجربه کنید

در صورت باز بودن هرکدام از درها, مانیتور کوچک وسط صفحه‌کیلومتر نشان می‌دهد کدام در باز است.همچنین نمایش وضعیت دنده روی پشت‌آمپر و پیشنهاد سبک‌ کردن آن در دورهای بالا که مشابه خودرو شاهین است. سیستم سیمکشی مالتی‌پلکس، صندوق‌پران روی سوئیچ، هشدار بوق هنگام باز ماندن درها پس از قفل کردن با ریموت (مشابه دزدگیر)، دی‌لایت و چراغ بدرقه نیز از جمله آپشن‌های این خودرو است. اما آن‌چه یک خودرو را به‌گزینه مطلوب خرید تبدیل می‌کند، صرفا ویژگی‌های ظاهری یا آپشن‌های آشکار آن نیست. در میان مصرف‌کنندگان نیز عده‌ای هستند که تخصصی‌تر برخورد می‌کنند و ارزش برخی مشخصه‌های فنی و ایمنی و استانداردها را به‌خوبی می‌دانند.

"<yoastmark

استانداردها و سامانه‌های خاص ساینا نیوفیس

استاندارد محافظت از عابر پیاده و سامانه مدیریت و نظارت عملیاتی بر خودرو (BCM) از جمله استانداردهای بسیار خوب ساینا از نوع S هستند. به‌عنوان مثال وقتی راننده دستور توقف حرکت برف‌پاکن را می‌دهد، سیستم BCM که یک سامانه خدمات هوشمند است، ابتدا کنترل می‌کند که برف‌پاکن در پایین‌ترین سطح خود قرار داشته باشد و اگر چنین نبود، آن را به‌پایین‌ترین سطح برمی‌گرداند و سپس قفل می‌کند یا هنگامی که راننده دکمه گرمکن شیشه عقب را فشار می‌دهد، BCM زمان لازم را برای راه‌اندازی این قسمت محاسبه کرده و سرعت عملکرد آن را تنظیم می‌کند. این یونیت کنترلی علاوه بر این‌که راننده را نسبت به‌کارکرد صحیح و دور از خطر سیستم‌های خودرو مطمئن می‌کند، میزان سیم‌کشی‌های خودرو را کاهش می‌دهدهمچنین ساینا اس علاوه‌بر ترمز ضد قفل (ABS) و سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز (EBD)، به‌کمکی ترمز (BA) مجهز است.

رنت کار و اجاره خودرو های لوکس خارجی و ایرانی را با شرکت مسیر پیمای ایرانیان تجربه کنید

این سیستم که با نام دستیار ترمز نیز شناخته می‌شود، در بیشتر خودروهای روز دنیا به‌کار گرفته شده است .این سیستم در جلوگیری از بروز حادثه در ترمزهای ناگهانی نقش اساسی ایفا می‌کند.این سیستم فارغ از میزان وارد آوردن فشار روی پدال گاز از سوی راننده، براساس میزان سرعت خودرو بر فشار روغن‌ترمز می‌افزاید تا فشار وارده بر ترمزها بیش‌تر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *